Akademi Haber

Yuvam Kız Öğrenci Yurdu Aydın

Yurt ihtiyaçlarınıza konforlu ve güvenli çözümler sunuyoruz


Aydın Kız Yurdu İhtiyaçlarınıza Güvenli Ve Konforlu Çözümler


            Kız öğrencilerin güven içerisinde ve yüksek konfor şartlarında konaklayabileceği  kız yurdu ihtiyaçlarınıza cevap veren Yuvam Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapmaktadır. Sizler de aydın kız yurtları tercihleriniz için yurdumuzu değerlendirebilir ve öğrencilerinizin kendilerini evinde gibi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
 
İhtiyaç Duyacağınız Her Şey

 
            Öğrencilerin konaklaması sırasında onların rahat etmelerini sağlayacak her imkan yurdumuzda bulunmaktadır. Tercihe göre tek kişilik odalarda da konaklama imkanı olan öğrencilerimiz iki veya dört kişilik odaları da seçebilir. Odaların tümü geniş ve ferah olup, ortopedik yatak, mini buzdolabı, öğrencilerin kıyafetlerini ve eşyalarını rahatça yerleştirecekleri gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır. 
 
            Sizlere aydın kız yurtları arayışlarınız için güvenli bir çözüm olanağı sağlayan kız yurdumuzun giriş kapıları ve bahçe bölümleri sürekli olarak güvenlik kameraları ile gözlemlenmektedir. Ayrıca haftanın her günü ve her saat güvenlik görevlilerimiz bulunmaktadır. Tüm bu olanaklar ile aydın kız öğrenci yurtları ihtiyaçlarınızda güvenle bizi seçebilirsiniz.

Ücretsiz Ulaşım ve Sınırsız Wifi İmkanı
 
            Öğrencilerimiz için aydın kız yurdu olarak hizmet sunmakta olan yurdumuz,Üniversitesine yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ancak aydın kız yurtları hizmetlerimizden biri olan üniversiteye ücretsiz servis imkanı da mevcuttur. 
 
            Günümüzde özellikle öğrencilerin dersleri için ihtiyaç duyduğu internet de sizlere sunulan aydın kız öğrenci yurtları hizmetine dahil edilmektedir. Kullanım kotası bulunmayan yüksek hızlı internet sayesinde öğrencilerimiz derslerine rahatlıkla çalışabilirler.